Takeandbuy.pl

Takeandbuy.pl

2016-09-12
Take&buy.pl to jedna z wielu aplikacji zniżkowych w Polsce. Znajdziecie w niej wiele kuponów rabatowych głównie do lokalnych firm z ponad 40 największych miast.
Szukam-trenera.pl

Szukam-trenera.pl

2016-04-14
Misją portalu jest popularyzacja sportu poprzez ułatwienie dostępu do informacji o sportach i instruktorach oraz trenerach danych sportów oraz ułatwianie rozpoczęcia lub rozwoju aktywności sportowej Polaków.
Doszkalaj.pl

Doszkalaj.pl

2015-12-14
Zamiarem powstania portalu Doszkalaj.pl było wykreowanie miejsca w internecie, w którym użytkownik natychmiastowo i bez opłat uzyskuje dostęp do obszernej bazy szkoleń.
GdziePoLek.pl

GdziePoLek.pl

2015-10-28
GdziePoLek.pl to internetowa wyszukiwarka dostępności i cen leków w aptekach stacjonarnych. Naszym celem jest wyręczenie pacjentów w tzw. turystyce aptecznej - mówią pomysłodawcy serwisu.
Krypty.net

Krypty.net

2015-07-14
Krypty.net to porównywarka kursów krypto walut. Serwis ma zadanie dostarczać użytkownikom aktualnych i rzetelnych notowań walut cyfrowych: bitcoina (BTC), litecoina (LTC) i innych.
SklejBiznes.pl

SklejBiznes.pl

2015-05-04
Dzięki funkcjom zawartym w serwisie takim jak forum czy katalog ogłoszeń serwis umożliwia łączenie różnych firm i osób prywatnych w grupy, które w maksymalny sposób wykorzystają swój potencjał
page:0

Jakie wady i zalety mają polskie startupy? Mamy niesamowitych inżynierów i talentów technologicznych, ale brakuje umiejętności, dzięki którym udałoby się je zamienić w działające produkty.

Koń wyścigowy, który potrafi przebiec dystans jednej mili o kilka sekund szybciej niż inne, wart jest dwa razy więcej. Tych kilka sekund to wartość największa

John D. Hess

Pit 2016

Czy wiesz, że...?

4,1 mld dol. zapłacił amerykański eBay za internetowy komunikator Skype
POLECAMY
20 najdroższych domen na świecie w roku 2016
Właściciela zmieniły m.in.: Broker.com, Rate.com i Quick.com.

Bonnier Business Polska