Takeandbuy.pl

Takeandbuy.pl

2016-09-12
Take&buy.pl to jedna z wielu aplikacji zniżkowych w Polsce. Znajdziecie w niej wiele kuponów rabatowych głównie do lokalnych firm z ponad 40 największych miast.
Szukam-trenera.pl

Szukam-trenera.pl

2016-04-14
Misją portalu jest popularyzacja sportu poprzez ułatwienie dostępu do informacji o sportach i instruktorach oraz trenerach danych sportów oraz ułatwianie rozpoczęcia lub rozwoju aktywności sportowej Polaków.
Doszkalaj.pl

Doszkalaj.pl

2015-12-14
Zamiarem powstania portalu Doszkalaj.pl było wykreowanie miejsca w internecie, w którym użytkownik natychmiastowo i bez opłat uzyskuje dostęp do obszernej bazy szkoleń.
GdziePoLek.pl

GdziePoLek.pl

2015-10-28
GdziePoLek.pl to internetowa wyszukiwarka dostępności i cen leków w aptekach stacjonarnych. Naszym celem jest wyręczenie pacjentów w tzw. turystyce aptecznej - mówią pomysłodawcy serwisu.
Krypty.net

Krypty.net

2015-07-14
Krypty.net to porównywarka kursów krypto walut. Serwis ma zadanie dostarczać użytkownikom aktualnych i rzetelnych notowań walut cyfrowych: bitcoina (BTC), litecoina (LTC) i innych.
SklejBiznes.pl

SklejBiznes.pl

2015-05-04
Dzięki funkcjom zawartym w serwisie takim jak forum czy katalog ogłoszeń serwis umożliwia łączenie różnych firm i osób prywatnych w grupy, które w maksymalny sposób wykorzystają swój potencjał

Pit 2016

Czy wiesz, że...?

60 proc. kupujących w sklepach internetowych oraz na aukcjach stanowią mężczyźni
POLECAMY
Młoda firma zapłaci 0 zł na ZUS przez pół roku. A co później?

Bonnier Business Polska