Szukam-trenera.pl

Poleć znajomemu Wydrukuj artykuł Subskrbcja RSS
2016-04-14

Misją portalu Szukam-trenera.pl jest popularyzacja sportu poprzez ułatwienie dostępu do informacji o sportach i instruktorach oraz trenerach danych sportów oraz ułatwianie rozpoczęcia lub rozwoju aktywności sportowej Polaków poprzez sprawne znalezienie odpowiedniej, kompetentnej osoby. 

Celem portalu jest bycie najbardziej uniwersalną, wiarygodną i rzetelną wyszukiwarką trenerów i instruktorów w Polsce (tylko zweryfikowani trenerzy i instruktorzy), uwzględniająca wszystkie sporty uprawiane w Polsce. Jednocześnie portal ma ułatwiać trenerom i instruktorom autopromocję, a użytkownikom korzystającym z ich usług dawać możliwość oceniania i komentowania oraz współtworzenia treści portalu.  

 

Według danych CBOS prawie 70% Polaków deklaruje uprawianie sportu lub ćwiczenia fizyczne. Zgodnie z autorskimi mikrobadaniami, (których opracowanie dostępne jest tu: http://www.slideshare.net/dudzia89/analiza-bada... ) największą grupą uprawiającą sport jest grupa wiekowa 18-34, najczęściej aktywna zawodowo i z wyższym wykształceniem. 

 

61% badanych (czyli osób deklarujących uprawianie sportu) korzysta z pomocy instruktora lub trenera, a 76% chce korzystać z takich usług (najwięcej w grupie 17-24 lub 35-44) przy czym miejsce zamieszkania prawie nie różnicuje badanych (poza obszarami wiejskimi).

 

Największą barierą w uprawianiu sportu, poza kwestiami finansowymi, jest trudność w znalezieniu instruktora lub trenera, a najczęściej pozyskujemy informacje od znajomych i z internetu. Żadne rozwiązanie internetowe do tej pory nie zaspokajało tak kompleksowo potrzeb osób aktywnych fizycznie jak nowo powstały portal.

 

Szukam-trenera.pl

 

Komentarze
Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Treść
Nick
Przepisz kod z obrazka

Duzo to nie znaczy dobrze, ale dobrze znaczy dużo

Demostenes
Pit 2016

Czy wiesz, że...?

Z raportów opracowanych na zlecenie PARP wynika, że 72,4 proc. MSP mających strategię uważa, że przyczyną ich sukcesów jest w znacznym stopniu właśnie strategia rozwoju
POLECAMY
20 najdroższych domen na świecie w roku 2016
Właściciela zmieniły m.in.: Broker.com, Rate.com i Quick.com.

Bonnier Business Polska